Monter maszyn i urządzeń okrętowych (również DO PRZYUCZENIA)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Remontowa Shiprepair
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac monterskich maszyn i urządzeń i ich podzespołów, w tym:
o demontaż mechanizmów,
o transport międzyoperacyjny,
o przeglądy weryfikacyjne,
o naprawa oraz próby warsztatowe,
o montaż i uruchamianie wyremontowanych i nowych mechanizmów na statku.
Oczekiwania:
o wykształcenie zasadnicze lub średnie,
o podstawowe umiejętności posługiwania się narzędziami,
o zdolności manualne,
o chęć zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy,
o sumienność i dokładność w wykonywaniu pracy,
o mile widziane osoby poczatkujące w zawodzie.
Oferujemy:
o stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
o zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
o atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas,
o interesującą pracę i zróżnicowane zadania na różnych typach statków,
o przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
o możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
o bogaty pakiet socjalny:
o atrakcyjne bony towarowe 2 x w roku,
o premia świąteczna w grudniu, przyznawana co roku,
o prywatna opieka zdrowotna w wariancie rozszerzonym, bez dodatkowych kosztów,
o możliwość ubezpieczenia na życie,
o dofinansowanie wczasów,
o paczki świąteczne dla dzieci pracowników,
o dofinansowanie do kolonii dla młodzieży,
o konkursy artystyczne z atrakcyjnymi nagrodami dla dzieci pracowników.
W razie pytań zapraszam do kontaktu
nr tel 508-282-853

  • Praca Gdańsk
  • Technik urządzeń sanitarnych Gdańsk
  • Monter gdański
  • Monter Starogard Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Monter Gdańsk
  • Operator maszyn Gdańsk
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Nowy Dwór Gdański
  • Operator maszyn Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544