Monter klimatyzacji (możliwość przyuczenia do zawodu)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
B&B Komplex Sp. Z o.o.
27. 8. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż klimatyzatorów typu split, multi split
  • Naprawa i serwis klimatyzatorów

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane.
  • Wiedza techniczna w zakresie klimatyzacji , elektroniki, elektryki.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę ).
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez różnego rodzaju szkolenia.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

    W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny: 12 617-81-48