Monter
  • Bielsko-Biała
Monter
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Shiloh Industries Sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa zgrzewarek, urządzeń montażowych, pras manualnych oraz należyte raportowanie wykonanej produkcji
  • Należyte zabezpieczenie i ewidencja produktów wadliwych oraz do przerobu
  • Proste prace przy kompletacji i pakowaniu detali
  • Kontrola jakości produkowanych detali

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży automotive
  • Uprawnienia SEP EG1
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
  • Dodatkowa opieka medyczna
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Program multisport