Monter
  • Bielsko-Biała
Monter
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Moto Wektor Sp. z o. o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż podzespołów składających się na kompletną zabudowę (m.in.: słupki, burty, ściany z laminatów).
  • Montaż złożonych zabudów na samochodach.
  • Praca zgodnie z wytycznymi dotyczącymi jakości i ich dokumentacją oraz obowiązującymi normami.
  • Odpowiedzialność za jakość wyprodukowanych produktów.
  • Podstawowe zadania ślusarskie takie jak: wiercenie, skręcanie elementów aluminiowych.
  • Stosowanie technik łączenia związanych z nitowaniem za pomocą nitów uniwersalnych.
  • Stosowanie technik klejenia.

WYMAGANIA:
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy.
  • Podstawowa umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi.
  • Punktualność oraz dokładność w powierzonych zadaniach.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę stacjonarną, jednozmianową od poniedziałku do piątku.
  • Program wdrożeniowo – szkoleniowy przygotowujący do wykonywanej pracy.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Pracę w doświadczonym zespole.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Monter Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210