Młodszy Spedytor Międzynarodowy
  • Mielec
Mielec, Mielec, podkarpackie, Polska
Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.
16. 11. 2022

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

W Rhenus Freight Logistics stawiamy na specjalizację. Jesteśmy nową spółką wydzieloną ze struktur Rhenus Logistics Polska, która powstała po to, aby skoncentrować swoje działania w produkcie międzynarodowego transportu drogowego i dystrybucji krajowej. Rozwijamy się i z entuzjazmem patrzymy w przyszłość.

Szukamy osoby, która chciałaby budować nową firmę razem z nami!

Twoje zadania:

  • Planowanie międzynarodowych transportów.
  • Dbanie o dostępność odpowiedniej liczby samochodów.
  • Współpraca z kontrahentami (w języku angielskim).
  • Sprzedaż usług kluczowym klientom.
  • Rozliczanie przewoźników.
  • Rejestrowanie zleceń w systemie.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziany profil transport/logistyka).
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym.
  • Znajomość rynku transportowego.
  • Mile widziana umiejętność obsługi giełd transportowych.
  • Znajomość przepisów transportowych i spedycyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel).
  • Zaangażowanie, proaktywna postawa, samodzielność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport współfinansowane przez firmę.
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika i najbliższych członków jego rodziny.

Co ponad to? U nas znajdziesz #dobrepołaczenie:

  • Bezpieczeństwa globalnej grupy z pracą w kameralnym zespole.
  • Lokalnych i międzynarodowych możliwości rozwoju: Nasz zespół cały czas się rozwija, a Ty możesz rozwijać się razem z nim!
  • Tradycji z innowacyjnym podejściem: W grupie wypracowaliśmy wiele dobrych praktyk, którymi chętnie dzielimy się z naszym zespołem. Jednocześnie cały czas się rozwijamy- biznesowo i operacyjnie. RFL to nowa spółka w grupie. Z nami możesz wdrażać swoje pomysły!