Młodszy specjalista / specjalista ds. controllingu (k/m)
  • warszawa
młodszy specjalista / specjalista ds. controllingu (k/m)
Warszawa, warszawa, Polska
iAgora Europa
24. 6. 2022

Descripción del puesto:młodszy specjalista / specjalista ds. controllingu (k/m)Warszawa, PolandWHAT YOU WILL BE DOINGZadania, które będziesz realizować: * raportowanie danych zarządczych w układzie finansowym, produktowym i segmentowym dla Zarządu, Rady Nadzorczej, jednostki dominującej * analiza danych wynikowych, odchyleń do budżetu jak również formułowanie wniosków i przygotowywanie komentarzy * udział w projektach rozwojowych informacji zarządczej w tym automatyzacja procesów raportowych i planistycznych * przygotowywanie i konsolidacja planów finansowych, analiza danych planistycznych * udział w przygotowywaniu noty segmentowej wg IFRS 8 na potrzeby kwartalnej sprawozdawczości na Giełdę * poznanie i wykorzystywanie na potrzeby raportowania informacji zarządczej nowoczesnych narzędzi raportowych i planistycznychNasze oczekiwania: * wyższe wykształcenie (lub w trakcie studiów magisterskich) * mile widziane doświadczenie w obszarze finansów, audytu lub bankowości * znajomość zasad rachunkowości finansowej i informacji zarządczej * znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel na poziomie zaawansowanym, znajomość VBA będzie dodatkowym atutem * mile widziana znajomość SQL * znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację * umiejętność analitycznego myślenia (analiza trendów, wnioskowanie na podstawie dużej ilości danych, wyciąganie wniosków biznesowych, przygotowywanie komentarzy) * proaktywność, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność za wykonywane zadania oraz umiejętność pracy w zespole * dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu * umiejętność szybkiego uczenia się, motywacja do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowychTo, co oferujemy: * zatrudnienie na podstawie umowy o pracę * wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych * udział w ciekawych, strategicznych projektach * zgrany zespół i przyjazną atmosferę * atrakcyjny system motywacyjny * pożyczki na cele mieszkaniowe * ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach * prywatną opiekę zdrowotną * możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego * ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia "BeHealthy" * Nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnościąJesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami

Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

55 765
16 770