Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Stigo Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

????Aktywne szukanie i identyfikacja potencjalnych klientów;

????Raportowanie pracy własnej w systemie CRM;

????Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji;

????Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych;

????Docelowo prowadzenie prezentacji, ofertowanie, negocjacje oraz sprzedaż rozwiązania;

Nasze wymagania

✅ Motywacja i zaangażowanie do pracy na celach sprzedażowych;

✅ Umiejętność analitycznego myślenia;

✅ Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

✅ Orientacja na rozwój i podnoszenie kompetencji zawodowych;

✅ Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych;

✅ Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

MILE WIDZIANE:

???? Doświadczenie (praca, staż lub praktyki) w sprzedaży lub pracy z klientem;

Chcesz rowiajć się w sprzedaży? Jeśli masz w sobie determinację, zapał do nauki i otwartość na nowe wyzwania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy ambitnej osoby, która wesprze nasz zespół sprzedażowy w codziennych działaniach. Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia – liczy się Twoja gotowość do nauki i chęć doskonalenia swoich umiejętności. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i gotową na rozwój w sprzedaży oprogramowania, nie czekaj – dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę już dziś!

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

???? Stabilną współpracę w oparciu o umowę o prace;

???? Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od zaangażowania i wyników sprzedaży;

???? Narzędzia niezbędne do pracy;

???? Możliwość pracy zdalnej do 4 dni w tygodniu (po okresie próbnym),

???? Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym i bardzo doświadczonym zespole;

???? Bogaty pakiet BENEFITÓW (Prywatny pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie na życie, program Multisport, paczki okazjonalne);

???? Samodzielność w działaniu;

???? Stały rozwój – szkolenia branżowe oraz w zakresie rozwoju osobistego;

???? Darmowe lekcje angielskiego w godzinach pracy.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567