Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. finansowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NES Fircroft
24. 9. 2024

Rekrutacja dla międzynarodowej firmy z branży źródeł energii odnawialnych na stanowisko:
Obowiązki:

  • Wprowadzanie faktur do systemu
  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Wprowadzanie i klasyfikacja dokumentów księgowych zgodnie z przepisami prawa polskiego i międzynarodowymi standardami rachunkowości w celu sporządzenia sprawozdania finansowego
  • Wspomaganie klasyfikacji i rejetsracji dokumentów dostawców
  • Monitorowanie wewnętrznych procesów i procedur
  • Przeprowadzanie cotygodniowego sprawdzania dziennika kasowego i sprawdzanie wysokości poniesionych dodatków

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość SAP i/albo Saldeo SMART będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w międzynardowym zespole oraz strukturze matrixowej, która pozwoli na szeroki rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Bony MyBenefits

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210