Młodszy Specjalista/ka ds. obsługi klientów kluczowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Dołącz do globalnego lidera produkcji żywności i napojów! Szukamy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. obsługi klientów kluczowych. Jesteś skrupulatną osobą? Interesujesz się obszarem logistyki? Analityczne myślenie jest Twoją mocną stroną? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie – nie czekaj, aplikuj!

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dostępności do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowany kierunek logistyka
  • otwartości na nowe wyzwania zawodowe
  • mile widziana znajomość programu SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji w godzinach biurowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres kilku miesięcy w ramach wsparcia projektu
  • możliwość zdobycia i rozwoju kompetencji w zespole wykwalifikowanych Specjalistów
  • wolne weekendy
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze logistyki i obsługi klienta

Zadania

  • wprowadzanie i procesowanie zamówień kluczowych klientów w systemach wewnętrznych
  • zapewnienie proaktywnej komunikacji z kluczowymi klientami na temat statusu zamówienia, dostępności produktu, poziomu realizacji zamówienia
  • zapewnienie poprawności, kompletności i aktualności zamówień klientów kluczowych w procesie planowania łańcucha dostaw
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesów planowania w całym łańcuchu dostaw
  • awizacja zamówień w systemach wewnętrznych i systemach klienta

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392