Młodszy specjalista ds. technologii
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, Mazowieckie, Polska
Cedrob S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

• Lokalizacja: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku
• Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
• Województwo: mazowieckie
OBOWIĄZKI
• przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu
• stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych
• stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej
• śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących
• właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości
OCZEKUJEMY
• wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo, Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika
• znajomość normy ISO 9001
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• dyspozycyjność i komunikatywność
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
OFERUJEMY
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu
• wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków
Oferty prosimy kierować na adres @
Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584