Młodszy Specjalista ds. sprzedaży produktów cyfrowych
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Fingoweb
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis oferty

Fingoweb poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawcy produktów cyfrowych startupu Sellizer.

Sellizer to startup rozwijający skrzydła w Polsce, wspomagający sprzedaż. Mamy innowacyjny produkt i chwalimy się tym. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z naszymi klientami.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i jesteś gotowy/a na częste rozmowy i prezentacje - to stanowisko dla Ciebie!

Jaki będzie zakres Twoich zadań?

  • przyjmowanie zapytań klientów dot. produktów i usług,
  • planowanie i przygotowywanie prezentacji handlowych i produktów,
  • regularny kontakt z klientami przez telefon lub na spotkaniach online,
  • prezentacja oraz opis konkretnych produktów cyfrowych firmy,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • współpraca z zarządem naszej firmy oraz zespołem marketingu.

Co Ci oferujemy?

  • możliwość rozwoju zawodowego i samodzielnego działania,
  • pracę stacjonarną w naszym biurze w Rzeszowie lub hybrydową,
  • imprezy integracyjne i miłą atmosferę w zespole ukierunkowanym na rozwój,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Wymagania

Na jakie Twoje kompetencje i umiejętności zwrócimy uwagę?

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • łatwość komunikowania się różnymi kanałami (mail/telefon/wideokonferencja)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • systematyczność, skrupulatność i rzetelność,
  • gotowość do pracy samodzielnej,
  • kreatywna postawa i gotowość do działania,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • zaangażowanie i chęć dalszego rozwoju,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji.

Co nie jest konieczne, lecz mile widziane i sprawi, że pozytywnie nas zaskoczysz?

  • doświadczenie w pracy z klientami np. w branży handlowej,
  • zainteresowanie branżą i produktami IT.

Nie wymagamy wykształcenia technicznego - liczą się umiejętności komunikacyjne i Twoja chęć do pracy.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690