Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
15. 5. 2022

Human Resources Poland to doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Obowiązki:

  • Bieżące wsparcie w pracy działu rekrutacji,
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy - kontakt z kandydatami, przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych oraz rozmów rekrutacyjnych online,
  • Publikacja ogłoszeń oraz selekcja aplikacji,
  • Pomoc w organizacji wyjazdów do pracy,
  • Wsparcie biurowo - techniczne.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w pracy biurowej,
  • Pierwsze doświadczenie w rekrutacji,
  • Wykształcenie wyższe - mile widziani absolwenci anglistyki, psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, itp.,
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja pracy,
  • Dynamizm w działaniu,
  • Zainteresowanie branżą HR,
  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Pracę w godz. 9-17,
  • Pracę w zgranym, młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Udział w wielu ciekawych projektach rekrutacyjnych
  • Pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Ursynowie