Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i produkcyjne
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na role stażowe
  • komunikacja i współpraca z managerami rekrutującymi do swoich zespołów
  • publikacja ogłoszeń
  • komunikacja z kandydatami
  • realizowanie działań w zakresie EB, w tym budowanie relacji z wybranymi uczelniami
  • wsparcie projektów i procesów HR
  • codzienna współpraca z HR Business Partnerami

Nasze wymagania

  • ukończone studia lub student ostatnich lat(preferowane kierunki ekonomiczne lub nauki społeczno - humanistyczne)
  • pierwsze doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji
  • dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie (poziom co najmniej B2)
  • zdolność szybkiego uczenia się, dobra organizacja pracy własnej, proaktywność, samodzielność
  • umiejętność pracy z danymi poufnymi
  • “can-do” attitude i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność obsługi programów office (Excel, powerpoint, word)
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi rekrutacyjnych (np. e-recruiter)
  • zainteresowania i gotowość do rozwoju w innych obszarach HR

To oferujemy

  • zatrudnienie przez firmę zewnętrzną
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia poprzez udział w ciekawych i różnorodnych zadaniach
  • możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu
  • hybrydowy model pracy
  • dodatkowe 3 dni pełnopłatnego urlopu w roku kalendarzowym
  • atrakcyjna premia
  • niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544