Młodszy Specjalista ds. Realizacji Inwestycji
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Śląskie, Polska
Apeople Poland Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Apeople Poland Sp. z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej (m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce). Stawiamy na transparentność i bezpieczeństwo, gwarantując Ci pełne wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Dla jednego z Naszych klientów w Polsce poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Rybnik
Zakres obowiązków:
Udział w procesie zakupowym związanym z wyborem wykonawców
Przygotowywanie dokumentacji związanej z realizacją przyłączeń
Opracowywanie raportów na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne
Współpraca z innymi działami Firmy
Wymagania:
Wykształcenie średnie – mile widziane kierunek techniczny o profilu energetycznym
Znajomość pakietu Microsoft Office
Umiejętność pracy zespołowej
Mile widziana znajomość SAP
Oferujemy:
Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod klienta
Konkurencyjne wynagrodzenie
Pakiet medyczny Medicover
Karta Multisport

  • Praca Rybnik
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rybnik
  • Specjalista ds. Zakupów Rybnik
  • Specjalista ds. marketingu Rybnik
  • Specjalista ds. ofertowania Rybnik
  • Specjalista ds. Zarządzania Rybnik
  • Specjalista ds. Eksportu Rybnik
  • Specjalista ds. transportu Rybnik
  • Specjalista ds. HR Rybnik
  • Specjalista ds. turystyki Rybnik
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836