Młodszy specjalista ds. opieki nad klientem niemieckojęzycznym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

1-6-67950Wynagrodzenie: 5500 - 6000 PLN

Dla naszego klienta z branży turystycznej poszukujemy osoby do roli: Młodszy specjalista ds. opieki nad klientem niemieckojęzycznym.

Zadania:
- bieżąca obsługa telefoniczna i emailowa klienta niemieckojęzycznego
- wsparcie organizacyjne klientów z zakresu planowania podróży, rezerwacji itp.
- aktualizacja bazy danych

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2+)
- wysokie zdolności komunikacyjne
- znajomość języka angielskiego mile widziane

Zapraszam również osoby bez doświadczenia w obsłudze klienta.

Korzyści:
- możliwość pracy 100% zdalnej
- biuro w Centrum Warszawy
- umowa o pracę lub umowa zlecenie w zależności od preferencji kandydata
- opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
- bony świąteczne