MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SCENY - OŚWIETLENIOWIEC
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Plac Wolności 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA
25. 9. 2024
od 4 700 do 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
1. Obsługa techniczna wydarzeń, w tym realizacja oświetlenia w trakcie wydarzeń i prób do wydarzeń we wszystkich placówkach PKZ oraz w trakcie wydarzeń plenerowych.
2. Ścisła współpraca z pracownikami innych działów PKZ w zakresie przygotowania technicznego wydarzeń, w tym współpraca z pracownikami obsługi technicznej partnerów zewnętrznych.
3. Obsługa techniczna multimediów oraz pomoc w realizacji nagrań video.
4. Przygotowywanie, konfiguracja i aktualizacja systemów oświetleniowych.
5. Bieżąca konserwacja, wykonywanie drobnych i średnich napraw powierzonego sprzętu.
6. Udział w przygotowaniu planów zakupów działu technicznego oraz w planowaniu wszelkich potrzeb dotyczących m.in. naprawy sprzętu, przeglądów itp.
Warunki zatrudnienia:
- Umowa o pracę pierwsza umowa zawierana zawsze na czas określony, w pełnym wymiarze czasu pracy, kolejna może zostać zawarta na czas określony lub nieokreślony
-praca wg harmonogramu pracy, również weekendy i święta

Inne wymagania
Wymagania:
wykształcenie minimum średnie, umożliwiające wykonywanie zadań związanych z realizacją dźwięku w czasie koncertów i spektakli odbywających się w obiekcie oraz podczas wydarzeń plenerowych,
udokumentowane doświadczenie zawodowe,
wiedza i doświadczenie zapewniające biegłą obsługę sprzętu nagłośnieniowego,

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Wyksztalcenia
średnie zawodoweśrednie ogólnokształcące

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. obsługi klienta Dąbrowa Górnicza
  • Oświetleniowiec Dąbrowa Górnicza
  • Maszynista sceny Dąbrowa Górnicza
  • Obsługa hotelowa Dąbrowa Górnicza
  • Obsługa gastronomii Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Sprzedaży Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Zakupów Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. marketingu Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. ofertowania Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Zarządzania Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210