Młodszy specjalista ds. medycznych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Polska
16. 7. 2024

Firma e-work Medical oferuje kompleksową obsługę w zakresie outsourcingu medycznego, współpracując ze szpitalami i placówkami medycznymi w całej Polsce. W związku z rozwojem własnych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • analiza specyfikacji godzinowych z realizacji zamówień u klienta oraz przygotowanie zestawień w celu wystawienia faktur,
  • podpisywanie umów / aneksów do umów z personelem medycznym,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów w systemie zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • dbałość o płynny i terminowy przepływ dokumentacji księgowej,
  • wizytowanie klientów firmy e-work Medical
  • kompletowanie i aktualizowanie danych personalnych personelu medycznego,

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe: administracja, finanse, rachunkowość, controlling,
  • doświadczenie w administracji biurowej
  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel i Outlook),
  • umiejętność analitycznego myślenia, zarządzania swoim czasem oraz ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B- warunek konieczny!
  • optymizm, skrupulatność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy i kompetencyjny,
  • możliwość wykorzystania doświadczenia i wiedzy merytorycznej dla rozwoju usług z sektora MED,
  • udział w różnorodnych projektach oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań, sprzyjających rozwojowi firmy,
  • wsparcie merytoryczne i praktyczne,
  • pracę od poniedziałku do piątku w biurze w Łodzi
  • pakiet LUX MED, ubezpieczenie grupowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Sektor: Administracja publiczna

Zawód/Specjalizacja: Administracja / Payroll

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Etap kariery zawodowej: Pracownik biurowy

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941