Młodszy specjalista ds. marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Edycja i zarządzanie stronami na WordPressie nie sprawia Ci kłopotu? Masz doświadczenie w obsłudze mailingów w programach takich jak Bitrix czy FreshMail? Dobrze znasz język angielski? Jesteś dyspozycyjny do podjęcia zatrudnienia od zaraz? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się organizacją targów poszukujemy specjalisty/młodszego specjalisty ds. marketingu.

Oczekujemy

  • Gotowości do podjęcia zatrudnienia od zaraz,
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami marketingowymi takimi jak Bitrix i FreshMail (lub pokrewne) – warunek konieczny,
  • Umiejętności zarządzania stronami na WordPressie – warunek konieczny,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności,
  • Kreatywności oraz proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę zlecenie (praca tymczasowa) na początku do końca listopada, z możliwością przedłużenia,
  • Pracę do zaraz,
  • Pracę stacjonarną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu,
  • Udział w organizacji renomowanych targów i eventów branżowych,
  • Możliwość pracy na pełen etat lub 3/4 etatu dla studentów marketingu lub pokrewnych kierunków.

Zadania

  • Odpowiedzialność za realizację działań marketingowych związanych z promocją wydarzeń,
  • Obsługa mailingów w programach Bitrix i FreshMail,
  • Tworzenie i wysyłanie kampanii e-mail marketingowych,
  • Segmentacja bazy danych oraz analiza wyników wysyłek,
  • Optymalizacja treści i kampanii w celu zwiększenia zaangażowania,
  • Edycja i zarządzanie stronami na WordPressie:
  • Aktualizacja treści i dostosowywanie stron internetowych związanych z wydarzeniami,
  • Tworzenie materiałów promocyjnych i marketingowych.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045