Młodszy specjalista ds. logistyki i obsługi klienta
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, mazowieckie, Polska
ITP S.A
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Mailowa, telefoniczna i osobista obsługa Klientów
  • Wprowadzanie, realizowanie i fakturowanie zamówień
  • Kompletowanie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej
  • Wprowadzanie dostaw do systemu ERP
  • Współpraca z magazynem, firmami transportowymi oraz pozostałymi działami (m. in. serwis, administracja, dział zakupów, księgowość)
  • Inicjowanie kontaktu z Klientem celem przedstawienia produktów z portfolio firmy
  • Reagowanie na bieżące trudności oraz proponowanie rozwiązań
  • Możliwy udział w targach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doświadczenie w pracy z programami typu ERP
  • Doświadczenie w pracy z szerokim katalogiem produktów
  • Dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność
  • Umiejętność kompleksowej obsługi klienta na najwyższym poziomie
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 w mowie oraz piśmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę 2-zmianową w godz. 8:00 – 16:30 oraz 9:30 – 18:00
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość skorzystania z transportu pracowniczego
  • Owocowe środy
  • Dostęp do platformy językowej
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie

  • Praca Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941