Młodszy Specjalista ds. Księgowości
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kontrola formalno-rachunkowa, dekretacja, księgowanie, zatwierdzanie faktur inwestycyjnych
  • księgowanie pozostałych dokumentów zobowiązaniowych inwestycyjnych
  • księgowanie dokumentów przyjęcia składnika do użytkowania
  • ewidencja zdarzeń gospodarczych w odniesieniu do księgi głównej, w tym przeksięgowania nakładów inwestycyjnych
  • ewidencja odpisów aktualizujących środki trwałe w budowie
  • rozliczanie księgowe inwentaryzacji środków trwałych w budowie
  • weryfikacja prawidłowości księgowań zobowiązań inwestycyjnych
  • weryfikacja i ewidencja wniosków o zaniechanie inwestycji
  • księgowania nakładów dotyczących projektów dotowanych
  • obsługa księgowa kompensat i cesji
  • analiza zobowiązań dla celów rozliczeń VAT

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (pożądane wyższe, np. Ekonomia, Finanse, Bankowość, Rachunkowość)
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość zasad rachunkowości i księgowości
  • dobra znajomość przepisów podatkowych

Mile widziane

  • znajomość programu SAP
  • roczne doświadczenie zawodowe w podobnej specjalizacji zawodowej

To oferujemy

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce! Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022.
  • premia miesięczna i kwartalna
  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie o karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych
  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym/na studiach wyższych i podyplomowych
  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, zapewnienie odzieży roboczej
  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • dodatkowy urlop

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 296
    23 627