Młodszy specjalista ds. księgowości
  • Gliwice
młodszy specjalista ds. księgowości
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

W imieniu naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, która dostarcza innowacyjne produkty i rozwiązania wspierające tworzenie lepszych doświadczeń zakupowych, poszukujemy ambitnej i zmotywowanej osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Księgowości. Jeśli posiadasz wykształcenie w zakresie finansów i rachunkowości, pasjonuje Cię praca z liczbami i pragniesz rozwijać się w przyjaznym środowisku, zachęcamy do aplikowania. To doskonała okazja, aby dołączyć do zespołu w firmie, która ceni innowacyjność i rozwój osobisty.

Oczekujemy

  • umiejętności skutecznego komunikowania się w języku angielskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie
  • dobrej znajomości programu MS Excel
  • zdolności analitycznego myślenia i interpretowania danych
  • gotowości do podjęcia pracy na podstawie umowy na czas określony (około 1 rok)
  • wykształcenia w dziedzinie finansów i rachunkowości

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (około 1 rok) w pełnym wymiarze godzin
  • pracy w systemie stacjonarnym z biura w Gliwicach
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pakiet opieki medycznej dostępny dla pracownika oraz jego rodziny
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • interesująca praca w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju osobistego i aktywnego udziału w rozwoju firmy

Zadania

  • rejestrowanie faktur zakupowych oraz prowadzenie księgowań i rozliczeń wyciągów bankowych
  • obsługa ksiąg rachunkowych w systemie ERP
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji księgowej oraz jej weryfikacja zgodnie z przepisami rachunkowości i prawa podatkowego
  • przygotowywanie analiz oraz raportów na potrzeby firmy, audytów i kontroli wewnętrznej
  • regularne monitorowanie i uzgadnianie sald kont księgowych
  • zarządzanie pracami związanymi z realizowanymi projektami
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210