Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości Obsługi Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
14. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odsłuch i ocena rozmów zgodnie z obowiązującą procedurą
  • Weryfikacja umawianych spotkań przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • Odsłuchy rozmów i weryfikacja poprawności rozmowy
  • Weryfikacja poprawności raportowania spotkań przez doradców techniczno-handlowych
  • Przeprowadzanie ankiet dotyczących jakości odbytych spotkań z Klientami
  • Odsłuchy coachingowe
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych oraz warsztatów
  • Przygotowanie prezentacji i materiałów szkoleniowych
  • Tworzenie kreatywnych treści, które będą usprawniały pracę Działu – materiały szkoleniowe, plakaty, grafiki, komunikaty

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z zakresu prowadzenia szkoleń/warsztatów
  • Umiejętność prowadzenia spotkań coachingowych
  • Kreatywność oraz implementacja rozwiązań wpływających na jakość obsługi klienta
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel i PowePoint)
  • Doświadczenie w pracy w Dziale obsługi klienta w Contakt Center
  • Doświadczenie w pracy na kartach oceny rozmów
  • Doświadczenie w pracy w zespole kontroli jakości obsługi klienta

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy
  • Zniżkę na usługi firmowe (OZE)
  • Firmowe imprezy integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544