Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Polimer Tech
21. 9. 2024

BRANŻA: mechaniczna - specjalność aparaty i urządzenia przemysłowe
OPIS STANOWISKA:
• Znajomość czytania rysunku technicznego.
• Kontrola jakości wyrobu i pomiar na każdym etapie produkcji zgodnie z dokumentacją techniczną.
• Prowadzenie spraw związanych z przestrzeganiem przepisów UDT, ASME, EN 13445.
• Opracowywanie programu badań i pomiarów.
• Przeprowadzenie badań składu chemicznego dostarczonych półproduktów wraz ze sporządzaniem protokołów.
• Udział w próbach ciśnieniowych z udziałem jednostek notyfikowanych.
• Prowadzenie identyfikacji i identyfikowalności materiałów użytych do procesu wytwórczego.
• Prowadzenie dokumentacji zdjęciowej wyrobu gotowego oraz całego procesu wytwórczego.
• Kontrola i pomiar wyrobu gotowego zgodnie z przyjętymi instrukcjami.
• Wstępna analiza problemów oraz wad znalezionych w procesie produkcji.
• Prowadzenie dokumentacji kontroli jakości zgodnej z obowiązującymi wymaganiami.
• Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych.
• Reprezentowanie swojego obszaru podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych.
WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe, co najmniej inżynierskie.
• Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD i pakietu MS Office.
• Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego.
• Mile widziane posiadanie certyfikatów VT2, PT2.
• Praktycznej umiejętności posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi.
• Dokładności, precyzji, systematyczności.
• Dobrej organizacji pracy własnej.
• Staranność i dokładność.
• Komunikatywność.
• Kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole.
• Nastawienie na rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.
OFERUJEMY:
• Pracę w doświadczonym zespole.
• Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji.
• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu petrochemicznego i chemicznego.
• Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + motywacyjny system premiowy /.
• System dodatków / ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport /.
CV prosimy kierować na adres e-mail: @ z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr 1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce „Kariera” na stronie www.polimer.tech

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838