Młodszy Specjalista ds. eksportu
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Maspex
18. 1. 2024

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

(Młodszy) Specjalista ds. eksportu

Twój zakres obowiązków

  • współpraca w języku angielskim/polskim z wyznaczonymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
  • przygotowywanie i aktualizacja ofert eksportowych w ramach ustalonej polityki handlowej oraz monitorowanie realizacji zamówień,
  • negocjowanie ofert z wybranymi klientami,
  • monitoring realizacji warunków współpracy zakontraktowanych z klientami
  • analiza raportów sprzedażowych i monitorowanie trendów rynkowych,
  • pozyskiwanie od klientów różnorodnych danych, m.in. dotyczących sprzedaży i promowania naszych produktów na danym rynku,
  • współpraca wewnątrz organizacji,
  • analiza planów produkcyjnych klienta we współpracy z Działem Planowania Produkcji,
  • udział w projektach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie:

Specjalista ds. Eksportu: minimum 3 lata doświadczenia w Dziale Eksportu lub 2 lata doświadczenia w Dziale Eksportu + 1 rok doświadczenia w Dziale Handlowym lub Dziale Obsługi Klienta,

Młodszy specjalista ds. Eksportu: minimum 1 rok doświadczenia w Dziale Handlowym lub Dziale Obsługi Klienta,

  • znajomość języka angielskiego (wymagany poziom min. B2),
  • biegłość w pozyskiwaniu i analizowaniu danych, praca na liczbach,
  • skuteczne nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji online i offline,
  • komunikacja, współpraca i proaktywność,
  • dążenie do samodzielności w działaniu,
  • znajomość MS Office, w szczególności programów Excel i Power Point,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość systemu SAP - mile widziana.

To oferujemy

  • możliwość pracy z wiodącymi markami z branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów,
  • udział w rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość poznania innych rynków i kultur,
  • pracę w zespole, w którym ważna jest współpraca i współdziałanie,
  • możliwość realizacji ambitnych zadań, rozwój osobisty,
  • wsparcie w zakresie Twojego rozwoju poprzez zindywidualizowany pakiet szkoleniowy,
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych w wybranym obszarze,
  • przyszłościowo wyjazdy na spotkania z klientami zagranicznymi,
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i członków Twojej rodziny.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346