Młodszy Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zarządzanie recepcją
  • Obsługa interesantów i klientów
  • Zaopatrywanie biura
  • Ewidencja poczty
  • Obsługa firm kurierskich
  • Dbanie o poprawny obieg dokumentacji w firmie
  • Pomoc w organizacji spotkań oraz wyjazdów biznesowych
  • Przygotowywanie kart dostępu dla nowych i aktualnych pracowników, sprawdzanie poprawności logowań pracowników
  • Drukowanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Wsparcie Działu Kadr i Płac oraz Rekrutacji w ramach bieżących potrzeb

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość języka angielskiego,
  • Kreatywność, żywiołowość,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej, przy nastawieniu na cele i efektywne rozwiązywanie problemów
  • Umiejętności pracy wielozadaniowej, podzielność uwagi
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Masz możliwość wyboru między umową o pracę a B2B
  • Oferujemy kartę Multisport PLUS za jedyne 30 zł
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za symboliczną 1 zł
  • Twoje rekomendacje mają wartość – możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie
  • W naszej kulturze zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto

  • CV prosimy przesyłać przy użyciu przycisku Aplikuj.
  • Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192