Młodszy Specjalista/-ka ds. Płatności i Produktów Bankowych
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, Pomeranian Voivodeship, Polska
BBK S.A. (właściciel marki home&you)
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za terminową realizację zobowiązań finansowych, poprzez:

przygotowywanie zleceń płatności złotowych i walutowych przy wykorzystaniu systemów bankowości elektronicznej oraz systemu finansowo-księgowego,

prowadzenie ewidencji pozostałych rozliczeń krajowych,

obsługę i prowadzenie ewidencji dla akredytyw i inkas.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

podstawowej znajomości dokumentów rozliczeniowych związanych ze zobowiązaniami finansowymi,

dobrej znajomości programu Excel,

komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

dokładności i skrupulatności,

bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

doświadczenie na stanowiskach związanych z płatnościami krajowymi/zagranicznymi,

znajomość dokumentów importowych oraz instrumentów płatności walutowych,

wykształcenie kierunkowe.

To oferujemy

Zamiast rozpoczynać od okresu próbnego, od razu zaoferujemy Ci umowę na okres 6 miesięcy. To dobry czas, aby lepiej się poznać i zobaczyć, czy nadajemy na tych samych falach. Jeśli po tym czasie po obu stronach będzie chęć dalszej współpracy, zaproponujemy Ci kolejną umowę na 24 miesiące.

Otrzymasz dużo swobody i samodzielności, a jednocześnie całkowite wsparcie na starcie! Przygotujemy szczegółowy plan wdrożenia oraz damy możliwość uczestniczenia w szkoleniach w ramach projektu SzkoliMY.

Na początku będziemy chcieli Cię lepiej poznać, dlatego nastaw się na pracę w biurze. Po okresie wdrożenia będziesz mieć możliwość pracy hybrydowej.

Będziesz pracować z ludźmi, którzy są otwarci na Twoje pomysły, co da Ci realną możliwość wpływu na otaczającą Cię rzeczywistość biznesową.

Atmosferę jak w HOME i pozytywny Zespół, który zapewni Ci sporą dawkę dobrego humoru oraz podzieli się doświadczeniem.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • kafeteria benefitów

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z Trójmiasta, która od ponad 30 lat towarzyszy w drodze do stworzenia wymarzonego wnętrza. Dbamy o to, aby każdy, zarówno Klient jak i Pracownik, czuł się u nas jak w domu.

Naszym celem jest inspirowanie: siebie nawzajem, co przyczynia się do tworzenia jeszcze piękniejszych kolekcji, jak i naszych Klientów, którzy chcieliby odzwierciedlić nasze propozycje w swoich domach.

  • Praca Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233