Młodszy programista obsługa systemów RPA
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Maspex
6. 2. 2024

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Młodszy programista (obsługa systemów RPA)

Twój zakres obowiązków

  • analiza procesów biznesowych i identyfikacja obszarów do automatyzacji
  • projektowanie, rozwijanie i wdrażanie robotów RPA
  • monitorowanie działania robotów i zarządzanie ewentualnymi problemami
  • współpraca z różnymi działami firmy w celu optymalizacji procesów
  • dokumentowanie procesów i raportowanie wyników
  • udzielanie wsparcia i szkolenia w zakresie RPA dla innych pracowników

Nasze wymagania

  • ukończyłeś/-aś studia informatyczne, matematyczne lub pokrewne (lub jesteś w trakcie)
  • wiesz, co to jest RPA i chcesz się w tej dziedzinie rozwijać
  • znasz środowisko Microsoft Office w stopniu zaawansowanym
  • rozumiesz procesy biznesowe i posiadasz umiejętność ich analizy
  • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • posiadasz umiejętności pracy zespołowej i komunikacji
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejścia analitycznego to Twój atut
  • samodzielna organizacja pracy i zarządzanie projektami nie stanowi dla Ciebie trudności
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze RPA i stosowaniu narzędzi takich jak UiPath, Blue Prism, MS Power Platform, Automation Anywhere, itp.

To oferujemy

  • możliwość pracy w wyspecjalizowanej komórce Działu IT
  • możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami
  • możliwość zdobycia doświadczenia w tworzeniu, konfigurowaniu i testowaniu rozwiązań dedykowanych
  • szkolenia z zakresu IT i systemów operacyjnych wraz z certyfikacją
  • możliwość udziału w tworzeniu i rozwoju rozwiązań dla konkretnych gałęzi biznesu
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla siebie i członków rodziny, zajęcia językowe i inne

  • Praca Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233