MŁODSZY OPIEKUN (NR 2588)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Janosika 4, 85-794 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy
25. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- wykonywanie czynności pielęgnacyjno-opiekuńczych,
- wsparcie specjalistów w realizacji indywidualnych planów postępowania
wspierająco- aktywizującego podopiecznych sekcji Wrzos.
Miejsce pracy: Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy,
Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2, sekcja Wrzos , ul. Janosika 4 (Fordon).
Adres prowadzonych rekrutacji: Bydgoszcz, ul. Gałczyńskiego 2.

Inne wymagania
- wykształcenie minimum średnie,
- doświadczenie zawodowe: minimum 3 miesięczne doświadczenie zawodowe w bezpośrednim kontakcie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi w jednej z następujących jednostek: szpitalu psychiatrycznym, jednostce organizacji pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychiatrycznymi, placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, ośrodku
terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym, zakładzie rehabilitacji, innej jednostce świadczonej specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi,
- nieposzlakowana opinia,
- umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów z osobami z niepełnosprawnością i zaburzeniami psychicznymi, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, empatia, wrażliwość

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Bydgoszcz
  • Opiekun Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836