Młodszy Operator Produkcji Paneli NC
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Amiblu Poland
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
* przygotowania materiałów i zasobów potrzebnych do produkcji paneli NC,
* obsługa i uzupełnianie materiałów produkcyjnych (włókno szklane, substancje chemiczne),
* nadzór nad maszynami w trakcie produkcji,
* prace fizyczne: cięcie, wykonywanie szlifów,
* prace wykończeniowe gotowego wyrobu,
* kontrola jakościowa.
Nasze wymagania
* gotowość do pracy w systemie zmianowym,
* doświadczenia w pracy fizycznej, najlepiej w branży przemysłowej;
* umiejętność czytania rysunku technicznego;
* umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz elektronarzędzi;
* gotowość do nauki.
To oferujemy
*umowa o pracę bez pośredników;
* możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;
* stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju;
* stawka miesięczna 5000 zł brutto;
* premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego;
* wewnętrzne szkolenia wprowadzające;
* dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu;
* bonus 2000 zł brutto w Programie Poleceń Pracowniczych;
* pakiet socjalny;
* prywatną opiekę medyczną,

  • Praca Gdańsk
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator Gdańsk
  • Operator gdański
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080