Młodszy Operator Obsługi Naziemnej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
PORT LOTNICZY ŁÓDŹ IM WŁADYSŁAWA REYMONTA Sp. z o.o.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.

to nieustannie rozwijający się port komunikacyjny położony w centralnej części Polski.

Ty też możesz przyczynić się do jego rozwoju i wziąć aktywny udział w tworzeniu jego przyszłości.

Jeśli łatwo nawiązujesz relacje i lubisz wyzwania dołącz do naszego zespołu jako:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • obsługa bagażu w zakresie załadunku i rozładunku do/z samolotu na płycie postojowej lotniska oraz sortowni bagażu Terminalu Pasażerskiego,
  • obsługa urządzeń wykorzystywanych przy obsłudze płytowej statków powietrznych (zgodnie z uprawnieniami), w tym m.in.:

             - taśmociągów,

             - ciągników elektrycznych i spalinowych,

             - wózków bagażowych,

              - schodów pasażerskich,

  • przyjmowanie towarów do magazynu, odpowiednie ich rozmieszczanie i wydawanie kontrahentom,
  • budowanie palet lotniczych,
  • obsługa frachtu zgodnie z wymogami przewoźników i wewnętrznymi procedurami,
  • udział w procesie odśnieżania manualnego samolotów, a także odladzania i zabezpieczania przed oblodzeniem samolotów,
  • transport osób niepełnosprawnych z/do samolotu.

Wystarczy, że posiadasz:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • dobry stan zdrowia (praca na wysokości),

a także:

  • nie byłaś/ nie byłeś karany,
  • jesteś dyspozycyjna/y (praca w równoważnym systemie czasu pracy, w tym zmiany nocne i w weekendy).

Miło, jeśli posiadasz również:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uprawnienia UDT (wózki jezdniowe, podesty ruchome),
  • prawo jazdy kat. 'B',
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,
  • ciekawe szkolenia branżowe i zawodowe,
  • opiekę medyczną z możliwością zakupu pakietów dla rodzin,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.

Jeśli chcesz razem z nami zadbać o bezpieczne lądowanie samolotów i poszybować w kierunku nowych wyzwań,

prześlij swoje CV oraz list motywacyjny

➢ pocztą na adres:

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o., ul. Gen. S. Maczka 35 , 94-328 Łódź

z dopiskiem 'Dotyczy naboru na stanowisko - Młodszy Operator Ruchu Naziemnego' lub

➢ drogą elektroniczną za pomocą APLIKUJ TERAZ z dopiskiem w tytule maila 'Dotyczy naboru na stanowisko - Młodszy Operator Ruchu Naziemnego' lub

➢ w Sekretariacie Biura Portu z dopiskiem 'Dotyczy naboru na stanowisko - Młodszy Operator Ruchu Naziemnego'

Oferty złożone po upływie terminu nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, z którymi będą przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

O dokładnym terminie poinformujemy każdego kandydata osobiście.

Pamiętaj, aby dokumenty aplikacyjne zawierały poniższą klauzulę:„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Młodszego Koordynatora Ruchu Naziemnego. Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO jest dobrowolnei dla mnie korzystne”.