Młodszy Operator Maszyn Odlewni - zatrudnienie bezpośrednie od zaraz!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

• Realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe,

• Raportowanie wykonanej produkcji,

• Utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku,

• Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

• Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym związanym z obsługą maszyn.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio w strukturach klienta

• Wsparcie rekrutera Adecco na etapie rekrutacji, do momentu zatrudnienia

• Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy

• Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę

• Program ubezpieczenia grupowego

• Prywatną opiekę medyczną

• Pracowniczy Program Emerytalny

• Program rekomendacji pracowniczych

• Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku

• Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne

• Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników

• Dopłatę do biletów miesięcznych

• Kursy językowe

• Kartę sportową "MultiSport"

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544