Młodszy kontroler finansowy projektów (m/k)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Trenkwalder
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Zarządzanie komercyjne i przetwarzanie złożonych i standardowych projektów, z uwzględnieniem celów ekonomicznych zgodnie z ogólnymi specyfikacjami, ale z częściowymi wskazówkami lub wyjaśnieniami z odpowiedzialnym kierownictwem w ramach własnego zakresu działania i podejmowania decyzji.

Planowanie ofert i projektowanie umów:

  • przegląd wymagań klienta pod kątem wykonalności komercyjnej,
  • sprawdzenie istniejących rozwiązań komercyjnych pod kątem przydatności i możliwości zastosowania oraz określenie ich wykorzystania,
  • wyjaśnienie rozwiązań komercyjnych z działami specjalistycznymi,
  • przeprowadzenie kalkulacji kosztów w oparciu o wybrane rozwiązania,
  • uzyskiwanie opisów handlowych (np. warunków przetargowych), kompilowanie ich i, w razie potrzeby, uzupełnianie,
  • przygotowywanie dokumentów do tworzenia ofert i tworzenie ofert handlowych.

Planowanie i kontrola projektów:
  • strukturyzowanie projektów zgodnie ze specyfikacjami handlowymi, dzielenie ich na poszczególne etapy prac i definiowanie ich,
  • przegląd kosztów z oferty i definiowanie docelowych kosztów dla poszczególnych pakietów prac zgodnie z ogólnymi specyfikacjami handlowymi,
  • tworzenie i monitorowanie wniosków o zaliczki i tworzenie gwarancji,
  • kontrolowanie i monitorowanie przetwarzania projektów komercyjnych, w szczególności fakturowania i potwierdzeń płatności.

Kontynuacja projektu:
  • komercyjna obsługa zapytań klientów w okresie gwarancyjnym.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe finansowe, ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office, w szczególności Excela,
  • biegła znajomość języka angielskiego, niemiecki mile widziany,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji - mile widziane,
  • dokładność, sumienność, pracowitość, analityczne myślenie,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz nastawienie na wysoką jakość,
  • chęć do zdobywania nowej wiedzy, umiejętność współpracy.

Oferta:
  • praca hybrydowa,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy i w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system premiowy,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, karnet sportowy, ubezpieczenie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Wrocław
  • Kontroler Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Kontroler biletów Wrocław
  • Pośrednik finansowy Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Dyrektor finansowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536