Młodszy elektryk - pierwsza praca
  • Wrocław, Kąty Wrocławskie
dolnośląskie, Wrocław, Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 9. 2022

Skończyłeś technikum i szukasz pracy, którą można pogodzić ze studiami?

Jeśli potrafisz czytać schematy elektryczne - to właśnie Ciebie szukamy!

Praca pod poniedziałku do piątku i wolne weekendy!

w lokalizacji: Nowa Wieś Wrocławska /k. Wrocławia - podwieziemy Cię do pracy z Wrocławia

zadania

  • montaż instalacji zgodnie z schematem
  • wykonywanie tras kablowych dla urządzeń
  • sprawdzanie funkcjonalności urządzeń pod napięciem

oczekujemy

  • umiejętności czytania i rozumienia schematów elektrycznych
  • mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie: elektromonter, elektryk

oferujemy

  • umowa o pracę
  • realne wynagrodzenie -> 4500 brutto/ mies.
  • plus premia miesięczna do 8% stawki -> do 360 zł brutto/mies.
  • do wyboru praca na jedną lub dwie zmiany (za dwie zmiany + dodatek 400 zł/mies.)
  • realnie w sumie 5260 zł brutto / mies.
  • praca od poniedziałku do piątku i wolne weekendy!
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą
  • darmowy dojazd do i z pracy
  • duża możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień