Młodszy Ekspert / Młodsza Ekspertka ds. Ekologistyki
  • Jankowice
, Jankowice, Greater Poland Voivodeship, Polska
Lidl Polska Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Miejsce pracy: Jankowice (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji odpadów oraz wystawianie kart przekazania odpadów w systemie BDO
  • Prowadzenie ewidencji oraz sporządzanie sprawozdań zgodnie z przepisami ochrony środowiska
  • Bieżące śledzenie zmian w przepisach dotyczących ochrony środowiska (systemu kaucyjnego)
  • Opracowywanie procedur oraz zapewnienie zgodności działań z posiadanymi decyzjami
  • Rozliczanie i przygotowanie faktur kosztowych i sprzedażowych
  • Przygotowanie zestawień, raportów i analiza wskaźników
  • Przygotowanie i weryfikacja umów, aneksów, zleceń

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata praktycznego doświadczenia w obszarze ochrony środowiska (w tym doświadczenie w zakresie rozszerzonej odpowiedzialności producenta)
  • Umiejętność analizy aktów prawnych, dokumentów środowiskowych, regulaminów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie we współpracy z podmiotami zewnętrznymi z branży odpadowej
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (zaawansowana)
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację celów i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole (w tym w rozproszonym)
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia po roku
  • Umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Sabbatical - dodatkowy urlop po 5 latach pracy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta
  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Dbamy o zrównoważony rozwój

W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog. Sprawdź, co dokładnie robimy: https://kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj

Komfortowy dojazd z Poznania S11/DK92:

  • samochód: Poznań/Centrum - Centrala Lidl: ok. 20 minut
  • autobus linia 812 lub 821: Poznań/pętla Ogrody - przystanek Jankowice/Przemysłowa: ok. 40 minut
Informacje o ochronie danych zawartych w podaniu znajdują się w Polityce prywatności: https://kariera.lidl.pl/polityka-prywatnosci. Na dole tej strony znajdziesz też odnośnik do regulacji compliance, w tym do obowiązującej procedury zgłoszeń wewnętrznych.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 035
19 836