Młodszy ekspert ds. narzędzi
  • Wałbrzych
młodszy ekspert ds. narzędzi
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Cześć, jeśli masz co najmniej rok doświadczenia na produkcji lub magazynie chcesz rozwijać swoje umięjętności ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oczekujemy

  • Gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Minimum rok doświadczenia w zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość obsługi systemów magazynowych
  • Znajomość obsługi pakietów MS Office – Excel, Word

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • wynagrodzenie 6000 zł brutto plus premie
  • dofinansowanie do posiłków
  • premie i nadgodziny wypłacane co miesiąc
  • możliwość rozwoju

Zadania

  • Nadzór nad magazynem narzędzi i części zamiennych do maszyn i urządzeń
  • Odpowiedzialność za powierzone materiały, sprzęt i pomieszczenia magazynowe
  • Tworzenie zamówień w oparciu o otrzymane oferty i umowy handlowe
  • Przyjmowanie towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentem dostawy
  • Kontrola ilościowa i jakościowa otrzymanych materiałów, sporządzanie prawidłowej dokumentacji
  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie oraz ich zabezpieczenie

  • Praca Wałbrzych
  • Ekspert przyrodniczy Wałbrzych
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zakupów Wałbrzych
  • Specjalista ds. marketingu Wałbrzych
  • Specjalista ds. ofertowania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zarządzania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Eksportu Wałbrzych
  • Specjalista ds. transportu Wałbrzych
  • Specjalista ds. HR Wałbrzych
  • Specjalista ds. turystyki Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584