Młodszy Doradca Klienta Select – praca w Santander Bank Polska S.A.
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Mellon Poland Sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczna obsługa Klientów Select korzystających z usług oferowanych przez Santander Bank Polska
  • Sprzedaż produktów i usług bankowych w ramach obsługi Klienta.
  • Utrzymanie klienta, chcącego zrezygnować z produktów bankowych poprzez odpowiednio dobrany język korzyści i negocjacje w ramach przyznanych kompetencji
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami bankowymi
  • Udzielanie kompleksowej informacji w zakresie oferty produktowej, usługowej oraz dostępnych funkcjonalności w innych kanałach dystrybucji
  • Budowanie silnych i długotrwałych relacji z Klientami segmentu Select
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów i wypracowywanie wraz z nimi najlepszych rozwiązań finansowych.
  • Pomoc w zakresie rozwiązywania zgłaszanych przez Klientów problemów.

WYMAGANIA:
  • Znajomość technik sprzedaży oraz wysoki poziom umiejętności sprzedażowych
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem, dostrzeganie i reagowanie na potrzeby Klienta
  • Umiejętność radzenia sobie z trudnym Klientem.
  • Znajomość technik negocjacyjnych i umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Znajomość funkcjonalności dostępnych w kanałach zdalnych kontaktu Klienta z Bankiem.
  • Wiedza w zakresie funkcjonowania rynku kapitałowego oraz jego instrumentów (obligacje, bony skarbowe, akcje, indeksy giełdowe, fundusze inwestycyjne, zarządzanie aktywami, itp.).
  • Znajomość produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych oferowanych na rynku.
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej.
  • Wewnętrzna motywacja i samodyscyplin… nie czekaj! Aplikuj już teraz!

A jeśli jeszcze masz wątpliwości, przeczytaj co mamy do zaoferowania.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-21.00
  • Pakiet szkoleń wstępnych i rozwojowych
  • Pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty sportowej)
  • Możliwości rozwoju w ramach całego Santander Bank Polska
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Premie miesięczne
  • Ciekawe projekty
  • Biura zaprojektowane tak, aby każdy czuł się w nich komfortowo. Poza tradycyjnymi miejscami do pracy biurowej znajdują się pomieszczenia, gdzie można przygotować i zjeść posiłek a także odpocząć i się zrelaksować.

Teraz już chyba nie masz wątpliwości – że to będzie dobry wybór!

Ogłoszenie, rekrutację i zatrudnienie prowadzi Mellon Poland

Osoba zrekrutowana będzie wykonywała obowiązki na rzecz Santander Bank Polska S.A.