Młodszy doradca ds. Realizacji Zleceń Klienta
  • warszawa
Warszawa, warszawa, Polska
Finance Care
24. 6. 2022

Młodszy doradca ds. Realizacji Zleceń KlientaMiejsce pracy: WarszawaRekrutujemy dla

Getin Noble Bank

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa klientów w ramach zastrzegania kart płatniczych, kredytowych
  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • Weryfikacja przeprowadzonych transakcji w ramach zapewnienia bezpieczeństwa klientom
  • Tworzenie raportów i sprawozdań
  • Realizacja dodatkowych projektów
Wymagania pracodawcy
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność
  • Znajomość obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym
  • Dyspozycyjność w godzinach nocnych, weekendy oraz święta
Pracodawca oferuje
  • Pracę w renomowanym banku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie
  • Elastyczny grafik
  • Szkolenie wdrożeniowe
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Finance Care Sp.z o.o. Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka działa od 1999 r., a wśród jej Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe. Finance Care posiada doskonałą znajomość kultur organizacyjnych sektora finansowego, konsekwentnie wdraża politykę jakości usług, wykorzystuje nowe technologie jako wsparcie systemów zarządczych i komunikacji z Klientem.