Młodszy/a Specjalista/tka ds. Pricingu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Flex To Go
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie i zarządzanie cenami na stronach brokerskich oraz własnej strony internetowej Flex To Go
  • Dynamiczne dopasowywanie własnej oferty do zmian cenowych
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu obłożenia floty w celu realizacji wyników sprzedażowych
  • Wykorzystywanie i nadzorowanie narzędzi umożliwiających porównywanie cen i zarządzanie cenami
  • Tworzenie raportów dotyczących analiz cenowych
  • Współpraca oraz budowanie trwałych relacji z brokerami i franczyzodawcą

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat
  • Bardzo dobra obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office i MS Excel,
  • Sumienność, skrupulatność oraz odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy i umiejętność zarządzania priorytetami,
  • Zaangażowanie i chęć działania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, dzielenie się wiedzą i nieustanne szukanie nowych rozwiązań
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu w realizacji wyznaczonych celów
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna Luxmed i karta Multisport
  • Komfortowe biuro i dogodna lokalizacja – miejsce pracy Warszawa Ochota, okolice Dworca Zachodniego
  • Pełne wsparcie merytoryczne podczas okresu wdrożeniowego
  • Imprezy firmowe i spotkania integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889