Młodsza/y Specjalista/ka ds. Sprzedaży Internetowej
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
FHU MxLife
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Praca zdalna!
Twój zakres obowiązków:
-Budowanie efektywnej sprzedaży w sklepie prowadzonym na platformach e-commerce i marketplace
- Optymalizacja istniejących ofert – tytułów, opisów, miniaturek, cen
- Monitorowanie sprzedaży ofert w sprzedaży internetwej
- Analizowanie rynku i działań konkurencji na platformach e-commerce i marketplace
- Procedowanie zgłoszeń klientów online
- Wsparcie w działaniach e-commerce
Nasze wymagania
- Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą internetową
- Posiadasz umiejętność analizy danych
- Jesteś dokładny/a
- Masz poczucie odpowiedzialności i jesteś sumienny/a
- Świetnie planujesz pracę własną
- Dbasz o powierzone stanowisko i narzędzia pracy
- Jesteś samodzielny, sumienny i odpowiedzialny
- Mile widziani pasjonaci motocykli
- Znajomość Subiekt GT i narzędzi do tworzenia grafiki będą Twoim dodatkowym atutem
To oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Specjalistyczne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części zasadniczej oraz premii uzależnionej od osiąganych wyników pracy
- Możliwości rozwoju kariery zawodowej
- Karta Multisport
- Przyjazną i swobodną atmosferę w zgranym i dynamicznym zespole
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Praca zdalna
Benefity
- dofinansowanie zajęć sportowych
- elastyczny czas pracy
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- brak dress code’u
- kawa / herbata
- parking dla pracowników
MxLife to firma zbudowana z pasji i miłości do motocykli, działająca na rynku od 15 lat, pełnych ciekawych doświadczeń we współpracy z najlepszymi zawodnikami motocrossowymi, właścicielami motocykli szosowych, turystycznych, enduro, skuterów i innych. Stale się rozwijając, poszerzamy obszary naszej działalności, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów i rynku.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045