Młodsza księgowa/Młodszy księgowy
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, wielkopolskie, Polska
Sima Consulting Sp. z o.o.
29. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:Młodsza księgowa/Młodszy księgowy

MK2024

Obowiązki

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Przygotowywanie raportów dla takich organów jak GUS
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Monitorowanie zmian w prawie podatkowym
  • Księgowanie oraz rozliczanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności w systemie komputerowym Comarch
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z kontrahentami
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Księgowanie wyciągów bankowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość lub pokrewne
  • Doświadczenie - minimum rok na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość rachunkowości finansowej i prawa podatkowego
  • Wysoki poziom zaangażowania, samodzielność i skrupulatność
  • Język angielski na poziomie A2
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w nowoczesnym biurze
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Codzienną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość przyjścia do biura ze swoim zwierzakiem

  • Praca Suchy Las
  • Księgowy Suchy Las
  • Księgowa Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291