Mł. Specjalista/-ka ds. Sprzedaży i Obsługi Zdalnej SMB
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
T-Mobile Polska S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

-        Opieka nad powierzonym portfelem Klientów (małe i średnie przedsiębiorstwa)

-        Mailowa i telefoniczna obsługa Klientów Biznesowych oraz prowadzenie z nimi negocjacji handlowych

-        Sprzedaż produktów i usług T-Mobile w tym rozwiązania ICT

-        Realizacja planów jakościowych i sprzedażowych

Wymagania:

-        Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta

-        Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

-        Zaangażowanie i dobra postawa

-        Umiejętność sprawnej obsługi komputera

-        Zorientowanie na cel

-        Znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)

Oferujemy:

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy!

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Jak wygląda proces rekrutacji?

1.      Analiza CV

2.      Spotkanie z Rekruterem

3.      Spotkanie z Managerem

4.      Witaj w T-Mobile :)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584