Mikrobiolog - Diagnosta Laboratoryjny
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, Śląskie, Polska
American Heart of Poland Spółka Akcyjna
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie badań mikrobiologicznych;
  • Pobieranie prób do analiz mikrobiologicznych;
  • Przygotowywanie urządzeń, pożywek, odczynników i drobnych sprzętów laboratoryjnych do pracy mikrobiologicznej;

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Czynne Prawo Wykonywania Zawodu Diagnosty Laboratoryjnego;
  • Doświadczenie w pracy w Pracowni Mikrobiologicznej lub w trakcie specjalizacji z mikrobiologii medycznej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja czasu pracy;

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233