Międzynarodowy Manager Sprzedaży - praca w UK, wiza sponsorska
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Ewl International
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Menadżer sprzedaży – Anglia

Lokalizacja- Southampton

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy, zajmująca się serwisem turbosprężarek morskich, z warsztatami w Wielkiej Brytanii, Holandii, na Malcie, we Włoszech oraz w Houston - USA, poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego menedżera sprzedaży, który odegra kluczową rolę w pozyskiwaniu nowych klientów dla firmy Klienta.

Jest to doskonała okazja dla specjalisty ds. sprzedaży z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w profesjonalnej roli sprzedażowej w branży morskiej.

Zadania:

•  Identyfikowanie i kwalifikowanie nowych możliwości biznesowych zgodnie z naszymi międzynarodowymi celami

•  Inicjowanie sprzedaży przez telefon oraz organizowanie spotkań online i lokalnych w wyznaczonych regionach

•  Rozwijanie nowych możliwości biznesowych we współpracy z naszym zespołem sprzedaży i międzynarodowymi agentami

•  Intensywne podróże międzynarodowe do wyznaczonych regionów. Około 8-10 dni podróży/miesiąc w Europie

•  Monitorowanie wyników klientów

•  Współpraca z wszystkimi odpowiednimi działami wewnętrznymi w razie potrzeby.

•  Promowanie naszych obiektów grupowych

•  Cotygodniowe raportowanie i uczestnictwo w zaplanowanych spotkaniach sprzedażowych (przez Teams / osobiście) w razie potrzeby

•  Współpraca z Dyrektorem Sprzedaży

Wymagania:

•  Biegła znajomość języka angielskiego

•  Znajomość sprzedaży w branży morskiej

•  Minimum 5, optymalnie 10 lat doświadczenia w branży morskiej, najlepiej na stanowisku sprzedażowym

•  Rola będzie idealnie pasować do osoby, która cieszy się z możliwości angażowania i komunikowania się z klientami z różnych krajów oraz lubi podróżować

•  Powinieneś być entuzjastyczny, dynamiczny i cieszyć się rozmowami z ludźmi oraz chętnie odbierać telefon

•  Dobre zrozumienie technologii, aby ustawiać i uczestniczyć w spotkaniach online.

•  Doskonale umiejętności telefoniczne

•  Zdolność do budowania relacji i okazywania empatii naszym klientom

•  Zdolność do budowania relacji z szerokim spektrum ludzi

•  Prawo jady kat. B

Oferta:

•  Atrakcyjne wynagrodzenie - £60k +premie

•  Umowa bezpośrednio z naszym Klientem

•  Pomoc w procesie wizowym

•  Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

•  Pracodawca posiada licencję sponsora

•  Możliwość rozwoju i awansu

•  Pełen etat

•  Praca hybrydowa

•  Auto służbowe

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Manager gdański
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836