Mid/Senior Java Developer
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
20. 1. 2022
17000 - 22000 PLN

Naszym Klientem jest wiodący twórca narzędzi do zarządzania procesami w firmach i działach tłumaczeniowych.
Firma wraz ze swoim autorskim narzędziem działa od 2004 roku na rynku, zakres działania obejmuje m. in. zarządzenia projektami tłumaczeniowymi, zarządzanie bazami klientów i podwykonawców, zarządzanie procesem fakturowania, wsparcie działań sprzedażowych, zarządzanie plikami projektowymi. Wspierane są wszystkie działania wymagane przez certyfikat ISO w firmach tłumaczeniowych.
Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w JAVA
  • Dobra znajomość SQL, Hibernate i Spring
  • doświadczenie z Maven
  • Znajomość j. ang. na poziomie B2

Dodatkowe atuty:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane studia w dziedzinie IT ;) )
  • Znajomość Mikroserwisów
  • Znajomość REST, DDD i Scala
  • Doświadczenie w Chmurze, Docker, Kubernetes

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę bądź B2B
  • Pracę zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Różne ścieżki rozwoju
  • oraz inne! :)

Obowiązki:

  • Tworzenie innowacyjnego oprogramowania w języku JAVA
  • Praca nad rozwijaniem produktu wewnętrznego
    • 70% rozwój
    • 30% utrzymanie
  • Współpraca z testerami i praca nad ulepszaniem jakości produktu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    45 295
    15 549