Mid React Developer
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
4. 8. 2022

Dla Naszego Klienta - firmy FinSecOps, zajmującej się dostarczaniem systemów bankowych za pomocą technologii blockchain, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Ok. 3 lat doświadczenia z React
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • Pracę w małym, zgranym zespole
  • Stanowisko z dużym wpływem na projekt
  • Długofalową współpracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Płatny urlop
  • Szybki proces rekrutacyjny

Obowiązki:

  • Praca przy nowym projekcie
  • Projektowanie i rozwój aplikacji front-endowych
  • Udoskonalanie wdrożonych funkcjonalności
  • Współpraca z zespołem FullStack Developerów
  • Zwracanie uwagi na jakość kodu

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    37 323
    13 682