Mid PHP Backend Developer
  • Ujście
Ujście, Ujście, Województwo wielkopolskie, Polska
Sun Group
2. 10. 2024

Sun Group za pomocą autorskich rozwiązań dostarcza skuteczne platformy sprzedażowe B2B, B2C, a także strony i sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.

Aktualnie poszukujemy nowego członka zespołu, który obejmie stanowisko Mid Backend Developera w biurze w Ujściu.

Doskonale rozumiemy, że każdy ma indywidualne preferencje i potrzeby, dlatego w naszym portfolio znajdziesz zarówno projekty realizowane dla dużych Klientów, jak i start-upów. Proponujemy formę współpracy na zasadach B2B oraz możliwość hybrydowej realizacji zadań.

Czego dotyczyć będzie Twoja praca stanowisku Backend Developera?

Będziesz brał/a udział w pracach zespołu produktowego zajmującego się projektowaniem rozwiązań technicznych dla naszych Klientów oraz wdrażaniem i ciągłym ulepszaniem naszego autorskiego narzędzia do sprzedaży w sieci.

Jakie są codzienne zadania na tym stanowisku?

  • Współpraca przy utrzymaniu i rozwoju autorskich narzędzi wspierających sprzedaż w sieci
  • Wdrażanie usprawnień w obszarze optymalizacji, bezpieczeństwa i wydajności CMS
  • Integracje z różnego rodzaju systemami Klientów
  • Współpraca z zespołem Frontend oraz PM

Co możemy Ci zaoferować?

  • Współpracę z zespołem profesjonalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach. Nie będziesz pozostawiony sam sobie. Działamy zespołowo.
  • Uważamy, że robimy nieszablonowe projekty i gardzimy kalką. Podchodzimy do projektów bardzo customowo pod indywidualne potrzeby Klientów.
  • Pojęcie, że „zapewniamy ciągły rozwój” może jest oklepane, jednak staramy się selekcjonować projekty, które zapewniają nam zarówno nowe doświadczenie jak i fun. Siłą rzeczy przekłada się to na rozwój zespołu na nowych obszarach. Dołączysz — przekonasz się sam/sama.
  • Wynagrodzenie: 8.000 - 12.000 zł netto B2B.
  • Możliwość pracy hybrydowej.

Jeśli jesteś zainteresowana/y podjęciem współpracy z nami, wyślij nam swoją aplikację przez formularz poniżej lub wyślij bezpośrednio na maila. Wskoczysz wtedy do naszego procesu rekrutacyjnego, który składa się z 2 kroków:

  1. Poznajemy się i rozmawiamy (on-line) o dotychczasowym doświadczeniu i Twoich oczekiwaniach od nas.
  2. Wracamy z ostatecznym feedbackiem i liczymy, że z umową dla Ciebie :)

  • Praca Ujście
  • Ujście - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116