Mid Fullstack .Net Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
15. 5. 2022

Nasz Klient to firma z 35-letnim stażem na rynku, powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Firma prowadzi prace badawczo – rozwojowe w obszarze oświetlenia i zaawansowanej elektroniki (R&D), a także aktywnie pracuje nad projektami z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji (AI), Internetu Rzeczy (IoT), automatyki i robotyki. Nasz Klient jest największym polskim zakładem EMS (Electronics Manufacturing Services), natomiast w rankingu światowym plasuje się w okolicach 50 miejsca. Kompleksowo realizuje usługi produkcyjne (end-to-end) we współpracy z wiodącymi liderami elektroniki o zasięgu globalnym.Jeśli szukasz mega ciekawych projektów w szanowanej firmie oraz ważne są dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą :)

Wymagania:

  • Co najmniej 1,5 roku doświadczenia w programowaniu w .NET Framework/Core (C#)
  • Doświadczenie z Angular 4+
  • Znajomość JavaScript / TypeScript
  • Doświadczenie z RESTful Web Services
  • Znajomość baz SQLowych i no-SQL"owych
  • Umiejętność pracy z Merge Requests i Code Review
  • Znajomość mechanizmów CI/CD (GitLab-CI)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1+)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień związanych z Industry 4.0
  • Środowisko Microsoft Azure (korzystanie i administracja)
  • Projektowanie i znajomość dobrej praktyki odnośnie automatycznego testowania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • W pełni zdalną pracę
  • Elastyczne godziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną
  • Udział w innowacyjnych projektach oraz pracach badawczych z wykorzystaniem IoT, AI oraz Computer Vision
  • Zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole :)
  • Możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów

Obowiązki:

  • Współtworzenie kompleksowych rozwiązań programistycznych dla innowacyjnych maszyn produkcyjnych wpisujących się w standardy Industry 4.0
  • Tworzenie sterowników (80% backend, 20% frontend)
  • Praca w obszarze aplikacji zarówno "on-premis" jak i "cloud" (Microsoft Azure)
  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań problemów informatycznych i technicznych
  • Współpraca w zespole multidyscyplinarnym

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    47 294
    15 925