Mid Backend Developer with Golang (US, eCatholic)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
From Poland With Dev
16. 9. 2024

Poszukujemy utalentowanego Backend Developera, który jest nastawiony na pracę i swój dalszy rozwój w Golang. Wspólnie z eCatholic tworzymy duży i innowacyjny system wspierający działalność społeczną i religijną w USA. Nasz zespół jest doskonale zgrany, a przy wykonywaniu codziennych zadań czujemy, że naprawdę robimy coś ważnego.

Ta praca to przede wszystkim:

  • Możliwość uczestniczenia w projekcie z realną misją i o ważnym znaczeniu społecznym.
  • Elastyczne godziny pracy, swoboda i wysoki poziom zaufania.
  • Atmosfera sprzyjająca rozwojowi i współpraca z doświadczonym teamem PL/US (Jason, Anthony, Natalie, Bartek, Hubert, czy Michał).
  • Stabilny projekt zorientowany na jakość.

Przykładowe zadania:

  • Rozwój nowych funkcjonalności w ramach dobrze zdefiniowanego frameworku REST API.
  • Współpraca z zespołem FE w zakresie nowych funkcji API oraz tworzenie niezbędnej dokumentacji.
  • Poprawki błędów w obrębie istniejącego frameworka.
  • Dodawanie stworzonych funkcjonalności do bibliotek open source.
  • Drobne refaktoryzacje w celu dostosowania kodu do wymagań i wzorców.

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie backendowe na poziomie mid, w tym co najmniej 6 miesięcy komercyjnego doświadczenia w Golang.
  • ZnajomośćSQL (MySQL, Aurora) i umiejętność pisania złożonych zapytań.
  • Doświadczenie w budowaniu i korzystaniu z REST API.
  • Dobra znajomość algorytmów i struktury danych.
  • Angielski umożliwiający swobodny udział w spotkaniach.
  • Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych (zwłaszcza na etapie wdrożenia).

Mile widziane:

  • Doświadczenie z AWS i znajomość technologii kontenerowych (Docker, AWS ECS).
  • Znajomość Pythona (do testów integracyjnych).
  • Znajomość protocol buffers oraz message broker (Kafka).
  • Choć niewielkie doświadczenie komercyjne na front-endzie.
  • Wykształcenie zdobyte na kierunku informatycznych lub matematycznym będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Elastyczną, ale stabilną i długofalową współpracę.
  • Sprzęt do pracy w razie potrzeby.
  • Work-life balance (m.in. płatny urlop, MultiSport, lekcje z native speakerem, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe).
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, system poleceń, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne).
  • Wynagrodzenie godzinowe: 70-115 PLN netto+VAT B2B.
  • W określonych sytuacjach dopuszczamy możliwość zawarcia innych form umowy.
  • Praca zdalnie lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach).

Proces rekrutacji:

  • 30min wstępnej rozmowy z HR.
  • 30-45min rozmowy technicznej.
  • Zadanie rekrutacyjne.
  • 60min finalnego spotkania z teamem US.

O From Poland With Dev

Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako bliski partner lub “team extension”, będąc regularnymi członkami zespołów. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Eli w razie pytań bądź wątpliwości.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584