Microsoft Dynamics 365 Developer (senior)
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
23. 11. 2022
17000 - 20000 PLN

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w transformacji cyfrowej, a w szczególności implementująca rozwiązanie Microsoft Dynamics 365, dzięki czemu od kilkunastu lat buduje pozycję lidera na Polskim rynku (potwierdza to 98% zadowolonych Klientów).

Wymagania:

  • 3+ lat doświadczenia związanego z programowaniem dla Microsoft Dynamics AX;
  • znajomość starszych wersji systemów MS Dynamics AX 2009 lub 2012
  • znajomość języków X++, C# i/lub C++, .NET
  • doświadczenie w administracji Microsoft Dynamics AX oraz baz danych Microsoft SQL Serwer 2008 lub 2003

Dodatkowe atuty:

  • dyplom studiów informatycznych lub pokrewnych;
  • komunikatywność w języku angielskim
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • możliwość certyfikacji w najnowszej wersji systemu Microsoft Dynamics AX/365.
  • ciekawe i różnorodne projekty
  • stabilna praca w firmie współpracującej z klientami krajowymi i międzynarodowymi

Obowiązki:

  • implementacja, testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemie Microsoft Dynamics 365
  • wspieranie serwisu aplikacji, obsługa zgłoszeń
  • kontakt z klientem zewnętrznym

Dodatkowo:

Proces rekrutacyjny składa się z następujących etapów:

1. rozmowa z liderem zespołu

2. rozmowa z prezesem

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    126 276
    21 222