Mgr Farmacji (apteka szpitalna)
  • Lubin, lubiński, dolnośląskie
Lubin
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
19. 9. 2024

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy: ​Mgr Farmacji (apteka szpitalna)​ do jednej z naszych nowych placówek – Regionalnego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Lubinie.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie, wydawanie i nadzorowanie leków stosowanych w szpitalu,
  • sporządzanie leków recepturowych,
  • dbałość o prawidłowe przechowywanie i magazynowanie produktów leczniczych,
  • przyjmowanie, wprowadzanie do systemu i kontrola dostaw pod względem sprawdzania stanu faktycznego i zgodności z dokumentem zakupu,
  • nadzór nad procesami zamówień i dystrybucji leków w placówce,
  • udzielanie informacji o lekach.

Wymagania:

  • tytuł Magistra Farmacji oraz aktualne prawo wykonania zawodu,
  • wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności organizacyjne i współpracy,
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • gotowość do nauki poszerzenia swojej wiedzy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji,
  • prace w dynamicznym profesjonalnym zespole,
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej,
  • dostęp do szkoleń oraz nowoczesnych rozwiązań farmaceutycznych.

Aplikuj:Praca Regionalne Centrum Zdrowia/ Penta Hospitals

  • Praca Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045